BELEDİYEDEN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE CUMHURİYET ALTINI

/ / Genel, Haberler

2023 Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında ilk 10.000 kişi arasında dereceye giren Erkmenli öğrencilere Belediye tarafından Cumhuriyet altını hediye edildi.

Konu ilgili olarak açıklama yapan Belediye Başkanı Memduh Kuş “ Göreve geldikleri 2004 yılından beri imkanlarının el verdiği ölçüde eğitim ve öğretime her yıl artırarak katkı sağladıklarını, insana yapılan bu yatırımların sonuçlarını görmenin kendilerini ayrıca mutlu ettiğini söyledi. Belde de her yıl üniversiteyi kazanan çocuklarımızın sayısı artmaktadır. O kadarki artık Türkiye çapında derece yapan evlatlarımız çıkıyor. Bu başarılar bizleri ayrıca gururlandırıyor. Erkmen Belediyesi olarak okullarımıza ve öğrencilerimize yardım etmeye devam edeceğiz. Dereceye giren gençlerimize bundan sonraki üniversite hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında dereceye giren Emre EKİCİ, Arda ŞANLIER, Şevval ÖZDİL ve Ayşe Gül ERŞEN ile velileri eğitim ve öğretime verdiği desteklerden dolayı, her zaman yanlarında olan Başkan Memduh Kuş ve Erkmen Belediyesine teşekkür ettiler