Cumartesi, 06 Nisan 2024 / Published in Duyurular, Genel, Haberler
Sevgili Erkmen’liler, Belediye Başkanınız olmanın onur ve gururunu taşıyorum. Bana göstermiş olduğunuz güvene minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Bu görevi, layık olduğu şekilde dürüstçe, sevgiyle, yılmadan yorulmadan çalışarak yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim çalışmalarım süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden güleryüz, ilgi ve alaka gördüm. Sosyal Belediyecilik
Cuma, 05 Nisan 2024 / Published in Duyurular, Genel, Haberler
06.04.2024 Cumartesi günü saat 14:00 te Belediye hizmet binamızda devir teslim töreni yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımız davetlidir.
Pazartesi, 01 Nisan 2024 / Published in Duyurular, Genel, Haberler
Pazartesi, 25 Mart 2024 / Published in Genel, Haberler
  Erkmen Hafızlık Yatılı Kur’an Kursu yöneticileri ve talebeleri Belediye Başkanımız Memduh Kuş’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yurt yöneticisi ve dernek başkanı Yunus Çelik hafızlık yurdun yapımından bugüne kadar en büyük destekçilerinden biri olduğunu söylediği başkanımıza teşekkür plaketi sundu. Bu nazik ziyaretten dolayı teşekkür eden Başkanımız Memduh Kuş öğrencilerle sohbet etti ve bundan sonra da
Pazartesi, 18 Mart 2024 / Published in Genel, Haberler
Geleneksel hale gelen Belediye tarafından tertip edilen iftar yemeğine yoğun bir katılım vardı. Yaklaşık 3000 kişinin katıldığı iftar yemeğine Milletvekillerimiz Sn. İbrahim Yurdunuseven, Sn. Ali Özkaya, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve çok sayıda misafirlerimiz katıldı. Programın düzenlendiği belediye binası önünde halka veda konuşması yapan belediye başkanı Memduh Kuş, “ Erkmen de artık
Cuma, 15 Mart 2024 / Published in Duyurular, Genel, Haberler
17.03.2024 Pazar günü belediye binasının önünde gerçekleştireceğimiz geleneksel iftar yemeğimize tüm halkımız davetlidir.
Çarşamba, 06 Mart 2024 / Published in Genel, Haberler
Cumhuriyet Mahallemiz Triovista konutları yanında bulunan 9500 m² lik alanda Akgüller inşaatında katkılarıyla yapılan 100. Yıl Parkımız tamamlanmak üzere. İçerisinde spor sahaları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve kamelyalar olan park inşaatı son aşamasına geldi.
Cuma, 01 Mart 2024 / Published in Genel, Haberler
        Erkmen TOKİ Nurullah Oymak İlkokulu müdürü Mustafa KUTLU ve beraberindeki öğretmenler başkan Memduh KUŞ’a veda ziyaretinde bulundular. Başkan KUŞ’a bugüne kadar okullarına ve eğitime verdiği destek için teşekkür ederek, hediye takdim ettiler.          
Çarşamba, 28 Şubat 2024 / Published in Duyurular, Genel, Haberler
Son dönemde beldemizde siyasi partilere ve adaylara ait seçim afiş, pankart ve bayraklarının sökülmesi ile ilgili olarak açıklama yapma gereği doğmuştur. Beldemizde özellikle kamusal alanlara ve muhtelif yerlere asılan afiş, bayrak ve pankartlarla ilgili olarak ilimiz emniyet müdürlüğü mensupları tarafından 24/02/2024 Cumartesi günü belediyemiz zabıta servisine gelinmiş, bu malzemelerin 298 sayılı Kanunun 60/4 ve 61.
Cuma, 02 Şubat 2024 / Published in Genel, Haberler
Sulak alanların önemi, korunması ve akılcı kullanımı konularında kamuoyu bilincini geliştirmek maksadıyla Ramsar Sözleşmesi’nin (Özellikle Su Kuşları Yaşama Ortamı Olarak Uluslararası Öneme Sahip Sulak Alanlar Hakkında Sözleşmesi’nin) imzaya açıldığı 2 Şubat günü ülkemiz de dahil olmak üzere, Sözleşmeye üye 172 ülkede kamu kurumları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve okullar tarafından “Dünya Sulak Alanlar Günü”
TOP